ray ban
22.06.2009
Sağlık Bakanlığı İngilizce -Türkçe Konsekütif
13.05.2009
Kale Oto İspanyolca -Türkçe Konsekütif Çeviri
04.02.2009
İtalyan Ticaret Odası Konsekütif Toplantı
04.02.2009
İtalyan Ticaret Odası Konsekütif Çeviri Toplantı / Firma Ziyaretleri
03.02.2009
İtalyan Ticaret Odası Konsekütif Toplantı
03.02.2009
İtalyan Ticaret Odası Simultane Konferans
02.02.2009
İtalyan Ticaret Odası Konsekütif Toplantı
Köyiçi Cad. Kazan Sk. No: 14/10
Beşikta?- İstanbul
Tel. 0212 261 05 05 (pbx)
Fax. 0212 261 05 09
info@bogazicitercume.com


Hizmetlerimiz

SİMULTANE TERCÜME

Uluslararası Kongre, konferans, Seminerler veya herhangi bir organizasyonda eş zamanlı “Simultane” tercüme desteğini profesyonel tercümanlarımızla veriyoruz.

KONSEKÜTİF (ARDIL) TERCÜME

Yurtiçi veya Yurtdışı Konferans, basın toplantısı, refakat veya herhangi bir programda ihtiyaç duyabileceğiniz “Konsekütif” çevirmen desteğini alanlarında deneyimli tercümanlarımızla veriyoruz.


YAZILI TERCÜME

Göndermiş olduğunuz dokümanların orijinal formatlarını koruyarak konusuna uygun çevirmenlerimiz ile çalışmayı yapıp önceden belirlemiş olduğumuz teslimat zamanında gönderiyoruz. Noter ve Apostil tasdiki gereken evraklarınızın çalışmalarınıda gerekli bilgiler alındıktan sonra yapıp teslim ediyoruz.


Ticari Çeviriler : Ticari Anlaşma ve Sözleşmeler, Distribütörlük Sözleşmeleri, Lisans Sözleşmeleri,  Franchise Sözleşmeleri, Şartnameler, Bankacılık / Finans işlemleri ile ilgili dokümanlar, Uluslararası Taahhütler, Raporlar, Fizibiliteler, Toplantı Tutanakları v.b. dokümanlar.

Teknik Çeviriler : Kullanım Kılavuzu, Teknik Şartnameler, Katalog, Broşür, Servis Kılavuzları, Makina ve Elektronik Cihazların Katalogları, Servis ve Bakım Kitapçıkları, Eğitim Materyalleri v.b.

Hukuk Çevirileri: Mahkeme Kararları, Hukuki Yazışmalar, Kanun ve Yönetmelikler, Sözleşmeler, Patent Başvuruları, Beyannameler, İş Teklif ve Sözleşmeleri, Vekaletnameler v.b.
 
Medikal Çeviriler: Ruhsatlandırma Dokümanları, İlaç Prospektüsleri, Bilimsel Makaleler, Tanıtım Broşürleri, Medikal Dergiler ile ilgili çeviriler.

Akademik Çeviriler: Master/Doktora Tezleri, Araştırma Dokümanları, Bilimsel Makaleler ve her türlü bilgi kaynaklarının çevirileri.

Edebi çeviri : Kitap, Dergi ve v.b. sanatsal konularda uzmanlık gerektiren çeviriler.

WEB SİTE ÇEVİRİSİ

Web site çevirilerinde istemiş olduğunuz dilleri yabancı çevirmenlerimizle ile yaparak daha kaliteli hizmet vermekteyiz.

DEŞİFRE / REDAKSİYON VE MİZANPAJ

Görüntülü veya görüntüsüz tüm sesli kayıtlarınızın deşifresini, mizanpaj ve redaksiyonunu yaparak bilgisayar ortamında teslim ediyoruz.


ŞİRKETİNİZE TERCÜMAN TEMİNİ

Şirket dışına çıkmasını istemediğiniz doküman ve özel çalışmalarınızda firmanız bünyesinde yazılı çeviri yapacak çevirmen tahsis ediyoruz.


SİMULTANE SES SİSTEMLERİ VE TEKNİK EKİP

Simultane ve Konsekütif (Ardıl) tercüme yapılacak salonda olması gereken Ses Sistemlerinin kurulumunu yapıp teknik ekip ile programı gerçekleştiriyoruz.

GRAFİK TASARIM VE BASKI

Çevirisini yaptırmış olduğunuz dokümanlarınızın kitap/kitapçık, katalog çalışmalarınızı veya kurumsal kimlik çalışmalarınızı deneyimli ekibimizle gerçekleştiriyoruz.

GİZLİLİK

Firmamız ile tüm çalışanları arasında gizlilik sözleşmesi bulunmaktadır. Tercihinize göre proje bazlı veya yıllık sözleşme ile gizlilik sözleşmesi de yapabiliriz.

ARŞİV ( Yazılı Dokümanların Yedeklenmesi)

Yaptırmış olduğunuz her bir dokümanı numara kayıt sistemi ile dosyalayarak kayıt altına alıyoruz. Dokümanları günlük ve aylık yedekleme yaparak arşivimizde muhafaza ediyoruz. Olası ihtiyaçlarınızda daha önce yaptırmış olduğunuz doküman veya dokümanları çok kısa bir süre içerisinde ücretsiz olarak sizlere teslim ediyoruz.


Hizmetlerini her geçen gün daha ileri seviyeye taşıyan şirketimizde;

• Yazılı çevirilerde sayfa kriteri (1000 karakter/1 sayfa) olarak kabul edilmektedir.
• Doküman hesaplanırken hedef dilin karakter sayısı esas alınmaktadır. Sayfa tesbiti Microsoft Word dokümanında araçlar menüsündeki “Sözcük sayımı” sekmesinden boşluksuz karaktere bakılarak hesaplanmaktadır.
• Çalışmış olduğumuz tercümanların hepsi deneyimli ve Noter Yeminli tercümanlardır.
• Tercümanlarımız ile firmamız arasında gizlilik sözleşmesi bulunmaktadır.
• Çeviri için göndermiş olduğunuz tüm orijinal dokümanların sureti üzerinden çalışarak doküman üzerinde oluşabilecek tahribat ve sorunları ortadan kaldırmaktayız.
• Aylık ortalama 100 sayfa ve üzeri çeviri yoğunluğu olan firmalar sözleşme imzaladığı takdirde yıl içerisindeki hiçbir fiyat artışından etkilenmeyecektir.
• Göndermiş olduğunuz tüm çeviri dokümanlarının formatlarını koruyarak birebir yapıp teslim ediyoruz.
• Tercüme projelerinizin süresi ve ücreti  hakkında bilgi alabilmeniz için dokümanlarınızı, e-mail, faks veya kurye ile gönderip bilgi alabilir, yaptırmış olduğunuz tercümeleri ise, istediğiniz şekilde e-mail, CD, faks ve hard-copy olarak teslim alabilirsiniz. 

 Arkadaşıma gönder!   Sayfay?yazdır   Sayfay?kaydet

Ana sayfaya dönmek için buraya tıklayın

©Copyright Boğaziçi Dil Hizmetleri
Favorilerime ekle!   |   Yasal haklar

Anasayfa | Hakkımızda | Misyon & Vizyonumuz | Hizmetlerimiz | İletişim | ?K.